Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
4chan
Klub otwarty
by SpiderFYMPL


Założony: 2011-01-26 16:49:02
Ostatnia aktywność: 2021-01-30 17:08:25
Postów na forum: 18
118 członków
Oglądany: 16461x

Raids i inne masowe trolowanie.

Sylian
Sylian - Superbojownik | GG: 4734305 · przed dinozaurami
Braliście kiedyś udział w jakichś zorganizowanych akcjach? Czy tylko kończycie na przeglądaniu 4chana? Osobiście mam na koncie wkład w ustawienie sondy Times 100, DDoS na Anontalk.com (zdjęliśmy ;D ich na amen) i średnio udany DDoS na Mastercard. Jest tu takich więcej, czy tylko ja jestem takim idiotą, którego bawią takie zmasowane akcje?
Sylian
Sylian - Superbojownik | GG: 4734305 · przed dinozaurami
(3 razy użyć słowa "taki" w jednym zdaniu - zdolny jestem, wamać ;D)
hudziel
hudziel - Superbojownik | GG: 9900435 · przed dinozaurami
Times... pod koniec była taka satysfakcja, że powiedzieli, że nikt nie manipulował.
KosmoTCB
KosmoTCB - bojownik | GG: 6867565 · przed dinozaurami
Mam gdzieś zarchwizowany thread w którym wkręcaliśmy ludzi, że Bieber zginął. Udało nam się zamieścić na stronie BBC niepotwierdzoną wiadomość o tym, że psycho - fan Justinka zastrzelił go z karabinu snajperskiego gdy ten siedział sobie spokojnie w hotelu. Dodatkowo setki (jak nie tysiące) postów na fanpage'ach i tyleż komentarzy pod filmikami na jutube.
Nagrodą były zrozpaczone komentarze fanów.

Tego dnia, /b/ros żywili się świeżymi łzami niewinnych. A good day indeed.

To chyba największa akcja w jakiej brałem udział. Oprócz tego dzienne LOIC'e na stronach reklamujących się na chanie i innych (co zwykle powodowało wyłączanie się ich na kilka, kilkanaście godzin), spidey na stronach na fb (christian folk music festival itp.), trollowanie an hero tribute'ów na fb.

No sporo tego było.
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2011-09-21 20:16:22
amonwar
amonwar - Superbojownik | GG: 775876100 · przed dinozaurami
przynajmniej raz w tygodniu coś robię razem z /b/tardami pomagałem przy hamburgerach w niemczech i wszelkie RIP raidy jak mam ochotę i coś fajnego tripnie to też się przyłączam

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.